Usuwanie zmarszczek

tel. 509 295 280

Rejestracja

W miarę upływu czasu każda skóra zmienia się – traci jędrność, sprężystość, pojawiają się na niej zmarszczki. Na szczęście współczesna dermatologia pozwala na skuteczne usuwanie nawet głębokich niedoskonałości, bez uzyskania sztucznego, niekorzystnego wyglądu.

W moim gabinecie w Nowej Hucie w Krakowie wykonuję usuwanie bruzd bezpiecznymi, nowoczesnymi metodami. Stosuję wysokiej jakości, profesjonalne substancje i preparaty, pozwalające na otrzymanie bardzo zadowalających, trwałych efektów spłycenia bruzd i fałdów. Ofertę kieruję do kobiet i mężczyzn ceniących młody wygląd niezależnie od wieku. 

Świadczę usługi likwidacji nierówności różnymi metodami, zawsze dostosowywanymi indywidualnie do konkretnych potrzeb skóry jej właścicielki czy właściciela. Ich rezultatem jest promienna, młodo wyglądająca cera, bez efektu maski. Wykonuję usuwanie zmarszczek mimicznych, koło oczu, na czole czy wokół ust. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom mogę zagwarantować pełen profesjonalizm i rzetelność realizowanych zabiegów.

Co może być przyczyną występowania zmarszczek?

Wyróżnia się kilka przyczyn powstawania zmarszczek. Na ich pojawienie się wpływają przede wszystkim takie czynniki jak upływ czasu, kwestie genetyczne i hormonalne, promieniowanie słoneczne, ubytki kości i tkanki podskórnej oraz niehigieniczny tryb życia (a zwłaszcza palenie papierosów). Na nieestetyczny wygląd cery rzutuje również nieodpowiednia dieta. Bardzo ważna jest też kwestia odpowiedniego nawilżenia skóry, ponieważ cera przesuszona ma tendencję do szybszego tworzenia niedoskonałości. Przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych jest natomiast – działanie mięśni, czyli regularnie powtarzające się grymasy, takie jak marszczenie oczu, brwi, czoła, podnoszenie brwi, a nawet uśmiechanie się (akurat te zmarszczki dodają wdzięku). Układ mięśni twarzy jest dziedziczny - jeśli jesteśmy podobni do mamy, to będziemy mieć w przyszłości podobne zmarszczki.

Na czym polega zabieg?

W gabinecie w Nowej Hucie w Krakowie przeprowadzam różne zabiegi usuwania zmarszczek. Dużą popularnością, a przy tym skutecznością cieszy się wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym. Zabieg ten trwa ok. pół godziny i polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w skórę bardzo cienkimi igłami. Po podaniu preparatu w linię zmarszczki substancja wiąże wodę, czego efektem jest zwiększenie objętości danego fragmentu skóry i wygładzenie bruzd. Gęstsze preparaty HA służą do głębszych wypełnień.