Leczenie trądziku | Kraków

tel. 505 304 611

Rejestracja

Świadczę kompleksowe usługi w zakresie leczenia trądziku w Krakowie. Starannie analizuję każdy przypadek, dobierając odpowiednią metodę leczenia do pacjenta i jego problemu. Zapewniam pomoc osobom w różnym wieku, zarówno dorosłym, jak i dzieciom, w tym również niemowlętom. 


Leczenie trądziku

Leczenie trądziku w Krakowie

Zajmuję się leczeniem trądziku pospolitego, młodzieńczego, ropowiczego, skupionego, bliznowatego i piorunującego, a także różowatego, steroidowego, czy zawodowego. Szczególnie specjalizuje się w trądziku dorosłych – często trapiącym kobiety dojrzałe i nieulegającym samowyleczeniu jak to bywa u młodzieży. Oferuję skuteczną pomoc w przypadku dolegliwości wywołanych zmianami hormonalnymi, jak też powstałych na skutek przyjmowania leków, sterydów albo stosowania niektórych kosmetyków. 

W zależności od rodzaju trądziku i jego nasilenia wdrażam właściwe leczenie oparte na profesjonalnych preparatach miejscowych albo lekach doustnych. Poza farmakologią, skutecznymi sposobami walki z niedoskonałościami skóry są również specjalne zabiegi medyczne (np. peelingi chemiczne, kawitacja ultradźwiękowa, mikrodermabrazja, krioterapia) albo lasery. Ich zadaniem jest likwidacja zmian grudkowych, zaskórników, zmniejszenie blizn czy przebarwień po trądzikowych. Osoby cierpiące na wspomniane dolegliwości powinny również pamiętać o stosowaniu łagodnych środków myjących dla cery problematycznej o odpowiednim odczynie pH, bez mydła.