Odmładzanie skóry i lifting twarzy - nici liftingujące | Kraków

tel. 505 304 611

Rejestracja

Wykonuję w gabinecie w Krakowie profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, w tym liftingu twarzy za pomocą specjalnych nici. To tańsza, mniej inwazyjna i prostsza alternatywa dla liftingów chirurgicznych, pozwalająca uzyskać porównywalne efekty, umożliwiająca odmładzanie skóry. Działania tego typu najczęściej obejmują twarz, ale są równie efektywne w przypadku niektórych innych części ciała, zwłaszcza szyi i dekoltu.

Do przeprowadzenia wszczepienia nici liftingujących wykorzystuję wyłącznie najlepszej jakości preparaty od sprawdzonych, renomowanych producentów. To polecana metoda dla wszystkich osób zainteresowanych likwidacją zmarszczek na czole, poprawą wyglądu policzków, usunięciem worków pod oczami, podniesieniem zewnętrznych krawędzi brwi, czy opadającej powieki. Lifting za pomocą nici jest także skuteczny w przypadku niwelowania głębszych bruzd i drobnych zmarszczek na twarzy, odmłodzenia i wymodelowania dekoltu, podbródka, szyi, ujędrnienia piersi, ramion, brzucha czy pośladków.

Odmładzanie skóry Kraków

Zabieg jest bezpieczny, wysoce efektywny i długotrwały – wyniki są widoczne nawet przez 2 lata. Procedura pozwala osiągnąć błyskawiczne rezultaty, bez konieczności wykonywania nacięć skutkujących bliznami. Używane nici są niewidoczne, wchłaniają się całkowicie.