Odmładzanie skóry Kraków – profesjonalny lifting twarzy

tel. 505 304 611

Rejestracja

Wykonuję w gabinecie w Krakowie profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, w tym liftingu twarzy za pomocą specjalnych nici. To tańsza, mniej inwazyjna i prostsza alternatywa dla liftingów chirurgicznych, pozwalająca uzyskać porównywalne efekty, umożliwiająca odmładzanie skóry. Działania tego typu najczęściej obejmują twarz, ale są równie efektywne w przypadku niektórych innych części ciała, zwłaszcza szyi i dekoltu.

Wskazania do wykonania zabiegu

Do przeprowadzenia wszczepienia nici liftingujących wykorzystuję wyłącznie najlepszej jakości preparaty od sprawdzonych, renomowanych producentów. To polecana metoda dla wszystkich osób zainteresowanych likwidacją zmarszczek na czole, poprawą wyglądu policzków, usunięciem worków pod oczami, podniesieniem zewnętrznych krawędzi brwi, czy opadającej powieki. Lifting za pomocą nici jest także skuteczny w przypadku niwelowania głębszych bruzd i drobnych zmarszczek na twarzy, odmłodzenia i wymodelowania dekoltu, podbródka, szyi, ujędrnienia piersi, ramion, brzucha czy pośladków.

Jak przygotować się do liftingu twarzy? Podpowiadamy!

Konieczna jest szczegółowa konsultacja przed liftingiem. Lekarze muszą zebrać szereg informacji o: alergiach, zażywanych lekach, chorobach, nawykach Wywiad jest niezwykle ważną częścią całego procesu, ponieważ umożliwia przeprowadzenie bezpiecznej operacji. Przed zabiegiem odmładzania skóry należy wykonać badania, takie jak morfologia, ocena poziomu kreatyniny oraz wskaźników krzepnięcia. Dermatolog zleci Ci pakiet szczegółowych badań na wstępnym spotkaniu. Co więcej, pacjent powinien zgłosić się na lifting na czczo oraz zrezygnować z palenia papierosów zarówno kilka tygodni przed, jak i po operacji. Okres rekonwalescencji trwa około dwóch tygodni. Przez pierwsze dni możesz spodziewać się zauważalnej opuchlizny. Po kilkunastu dniach zaczniesz dostrzegać efekty zabiegu – trwale odmłodzoną i bardziej elastyczną skórę. Lifting nie powoduje problemów z naturalną mimiką twarzy. Metoda ta cieszy się popularnością ze względu na wyjątkowo naturalny efekt.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Odmładzanie za pomocą liftingu nie jest dla Ciebie jeśli: jesteś w ciąży, karmisz piersią, zmagasz się z niewydolnością krążeniowo-oddechową, masz zaburzenia pracy nerek, chorujesz na epilepsję. Warto skonsultować się z lekarzem, który oceni stan Twojego zdrowia i pomoże Ci podjąć rozsądną decyzję. Realizujemy konsultacje w celu bezpiecznego odmładzania skóry w Krakowie.

Odmładzanie skóry Kraków

Chcesz zadbać o wygląd Twojej twarzy i dekoltu? Postaw na profesjonalny gabinet dermatologiczny. Oferujemy odmładzanie skóry za pomocą nici liftingujących w Krakowie. Jest to w pełni bezpieczna i efektowna metoda. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na każde zadane pytanie.