Leczenie owrzodzeń skóry | Kraków

tel. 505 304 611

Rejestracja

Zajmuję się efektywnym, kompleksowym leczeniem owrzodzeń skóry w Krakowie. Zapewniam indywidualne, rzetelne podejście do pacjenta i jego problemu. Starannie analizuję każdy przypadek, wykonuję lub zlecam ewentualne niezbędne badania i dopasowuję najwłaściwszą metodę leczenia. Dokonuję rzetelnej diagnozy, aby mieć pewność, że wdrożona kuracja przyniesie pożądane efekty. 

Przyczyn owrzodzeń skórnych jest wiele. Mogą one powstać na skutek np. rozpadu guzków, guzów, krost albo chorób naczyń limfatycznych, tętniczych lub żylnych. Powodem mogą być także niektóre choroby tkanki łącznej, neurologiczne, infekcyjne, jak również urazy mechaniczne, czynniki chemiczne, fizyczne bądź długotrwały ucisk na tkankę. Wyróżnia się ponadto owrzodzenia hematologiczne, pasożytnicze, zakaźne, nowotworowe, urazowe czy cukrzycowe.

Pomagam osobom dorosłym i dzieciom. W moim gabinecie znajduje się nowoczesny, specjalistyczny sprzęt medyczny, dzięki któremu wiele badań wykonywanych jest na miejscu, w czasie wizyty pacjenta (kapilaroskopia, dermatoskopia).