Rozjaśnianie przebarwień | Kraków

tel. 505 304 611

Rejestracja

Wykonuję skuteczne rozjaśnianie przebarwień w Krakowie za pomocą specjalistycznych peelingów medycznych oraz profesjonalnych lamp i laserów. Metoda leczenia jest zawsze dobierana indywidualnie do pacjenta i jego potrzeb. Zmiany zazwyczaj występują na twarzy, dłoniach i dekolcie, czyli partiach skóry najczęściej eksponowanych na światło słoneczne i w efekcie najbardziej narażonych na pojawienie się przebarwień.

Zajmuję się rozjaśnianiem przebarwień różnego rodzaju. Usuwam piegi, plamy po opalaniu oraz znamiona brązowe spowodowane chorobami autoimmunologicznymi, problemami hormonalnymi, stosowaniem suplementów i leków światło uczulających lub też preparatów hormonalnych. 

Stosowane przeze mnie metody pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych wyników. Szczególnie efektywne są profesjonalne peelingi medyczne – dzięki nim możliwe jest rozjaśnianie przebarwień nawet o 95% u znakomitej większości pacjentów. Decydując się na tę technikę, należy jednak mieć na uwadze, że po jej użyciu przez ok. tydzień skóra intensywnie się łuszczy. Alternatywą dla tej metody może być więc terapia światłem, w tym światłem laserowym. Jest ona równie skuteczna, niemal bezbolesna i nie wymaga długiej rekonwalescencji.