Spektrofotometria | Kraków

tel. 505 304 611

Rejestracja

W gabinecie w Krakowie wykonuję profesjonalną spektrofotometrię zmian skóry, włosów i paznokci. Jest ona realizowana za pomocą nowoczesnego, wysokiej klasy urządzenia Mole Mate. Ten rodzaj techniki diagnostycznej polega na ilościowym pomiarze odbicia i transmisji światła. Badanie spektrofotometryczne jest bezbolesne i nieinwazyjne, pozwala w szybki sposób uzyskać rzetelne wyniki. Jest podstawą do określenia przyczyn dolegliwości i chorób pacjenta, a w efekcie wdrożenia odpowiedniej kuracji. Może być wykonywane u osób dorosłych, młodzieży i dzieci.

Spektrofotometria jest zalecana m.in. u osób, u których pojawiły się różnego rodzaju zmiany, w tym zwłaszcza łuszczące się, krwawiące, swędzące, rosnące i zmieniające się w dowolny sposób. Badanie można przeprowadzić też w przypadku sprawdzenia zmian, które wystąpiły niedawno na zdrowej skórze lub też tych o nierównych brzegach, w czarnym lub dowolnym kolorze. Jest szczególnie zalecane osobom o bardzo jasnej karnacji, z zespołem znamion atypowych czy też u pacjentów, u których wykryto w przeszłości nowotwory skóry, stany przedrakowe lub rogowacenie posłoneczne.

Spektrofotometria w Krakowie

Jako doświadczony lekarz-dermatolog, gwarantuję profesjonalne i sumienne zrealizowanie badania. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniam korzystne ceny.