Leczenie Nadpotliwości Kraków

tel. 509 295 280

Rejestracja

W moim gabinecie zajmuję się skutecznym leczeniem nadpotliwości u pacjentów w różnym wieku. Przyczyn występowania schorzenia jest wiele. Należą do nich m.in. silny stres, zaburzenia pracy układu nerwowego, zmiany hormonalne, np. menopauza czy okres dojrzewania, nadwaga, otyłość, choroby (np. serca, Parkinsona, cukrzyca, gruźlica), podłoże genetyczne i parę innych powodów.

Każdy przypadek analizuję indywidualnie i dobieram właściwą metodę walki z potem do pacjenta i stopnia nasilenia jego dolegliwości. W zależności od konkretnego problemu przepisuję odpowiednie środki farmakologiczne albo wykonuję specjalne zabiegi.

Moje usługi leczenia nadpotliwości kieruję do wszystkich osób z Krakowa i okolic, które zmagają się z nadmiernym wydzielaniem potu w okolicy pach, stóp, dłoni czy czoła. Przeprowadzane terapie toksyną botulinową są w pełni bezpieczne i skuteczne – pozwalają na znaczące zmniejszenie potliwości wspomnianych obszarów ciała. Polegają na wprowadzeniu cienką igłą preparatu do mięśni tuż pod skórą. Leczenie gwarantuje szybki, długotrwały efekt, wynoszący nawet do 6-8 miesięcy. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Sam proces trwa od kilku do kilkunastu minut. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego jest bezbolesny.